Pristatymas visoje Lietuvoje

    E.rimtoma.lt prekes galite užsakyti visą parą, jums patogiu laiku, taip pat ir savaitgaliais. Jei iškyla klausimų, galite kreiptis į mūsų konsultantus darbo dienomis I-V 9:00-18:00, arba rašyti laišką adresu [email protected]

     Užsakytas prekes galite atsiimti e.rimtoma.lt parduotuvėje, kurią galite rasti J. Kubiliaus g. 23, 09108 Vilnius, Lietuva arba pasirinkti prekių pristatymą Jūsų pageidaujamu adresu. Pirmuoju atveju prekių pristatymas nemokamas, antruoju pristatymas yra mokamas, jis apskaičiuojamas prekių krepšelyje pagal Jūsų užsakytas dalis.

     Pasirinkę pristatymą nurodytu adresu, Jūs įsipareigojate prekes priimti pats. Tuo atveju, kai prekių pats priimti (pasiimti) negalite, o prekės būna pristatytos nurodytu adresu ir priimtos kito Jūsų nurodyto asmens, remiantis Jūsų pateiktais duomenimis telefonu arba elektroniniu paštu, Jūs prisiimate visą atsakomybę dėl prekių pristatymo asmeniškai ir neturite teisės reikšti e.rimtoma.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo.

     Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir e.rimtoma.lt darbuotojui arba jo įgaliotam atstovui, pareikalavus pateikti, galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

     Prekių pateikimo metu kartu su e.rimtoma.lt arba jo įgaliotu atstovu būtinai patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę ir pasirašykite siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėję, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, būtinai tai pažymėkite siuntos perdavimo – priėmimo dokumente ir, dalyvaujant e.rimtoma.lt ar jo atstovui, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Neatlikus šių veiksmų, e.rimtoma.lt yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Jus dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

    Pristatymo į Kuršių Neriją kaina kiekvienai siuntai papildomai kainuoja 25 EUR prie standartinės kainos, apskaičiuotos pagal siuntos svorį. 

Apribojimai siuntos pakuotės apimčiai ir svoriui                                                      

Pakuotės ilgis (C): min 16 cm, maks. 175 cm      
Pakuotės plotis (A): min 12 cm
Pakuotės apimtis: maksimaliai 300 cm = ((A+B) x 2) + C
Maksimalus vienos siuntos pakuotės svoris: 31,5 kg.

Didesnių matmenų ar svorio siuntos pakuotes ( kai siunčiamos tokios detalės kaip priekinis stiklas, kėbulo dalys, pavarų dėžė ir pan.) taip pat pristatysime, bet joms gali būti taikomas didesnis nei apskaičiuotas pristatymo mokestis, dėl kurio sutariama atskirai, susisiekus su pirkėju.

 

Reikia pagalbos?

I - V: 09:00 - 18:00 val.
susisiekite su mumis
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Prašome įvesti VISUS 17 simbolių. Raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu.