Garantijos sąlygos

Originalioms VW automobilių dalims suteikiama 2 metų garantija be ridos apribojimo

Atkreipiame Jūsų dėmesį į kelis svarbius dalykus: 

  • Garantija suteikiama tik originalioms naujoms dalims;
  • Pretenzijas dėl dalies naudojimosi metu išaiškėjusių trūkumų galima pareikšti jos garantinio laikotarpio metu. Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo dalies sumontavimo į automobilį dienos.
  • Garantija negalioja, jei defektai yra atsiradę ne dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės. Pavyzdžiui: dėl netinkamo naudojimo, avarijos, montavimo nesilaikant gamintojo nustatytų reikalavimų, chemijos poveikio ir pan. priežasčių.
  • Periodinių automobilio aptarnavimų metu keičiamoms dalims, tokioms kaip filtrai ir uždegimo žvakės, garantija nėra taikoma, išskyrus tuos atvejus, kai defektas atsiranda anksčiau, nei šias dalis reikia keisti sekančio periodinio aptarnavimo metu ir jei defektas atsirado dėl gamintojo kaltės.

Ar Jūsų prekės turi garantiją?

Visos e.rimtoma.lt parduodamos prekės turi tokias pat garantijas kaip ir perkant oficialioje VW fizinėje parduotuvėje. 

Kur kreiptis, jei prekė sugedo?

Rašykite mums el. laišką adresu [email protected] ir mes Jums atsakysime per 3 darbo dienas.

Kiek laiko vidutiniškai užtrunka prekės taisymas/keitimas?

Prekės taisymo trukmė priklauso nuo prekės bei gamintojo garantinio centro užimtumo. Paprastai tai trunka 3-4 savaites. Garantinio aptarnavimo teikimo metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 14-21 dienų nuo prekės perdavimo garantinį aptarnavimą atliekančiam servisui arba per 45 dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Ar pakeisite prekę, jei senosios pataisyti neįmanoma? 

Jeigu prekės garantinis laikotarpis nepasibaigęs, prekė bus pakeista arba sugrąžinti pinigai už prekę pirktą iš e.rimtoma.lt internetinės parduotuvės.

Kaip susigrąžinti pinigus?

Prekę gražinus mums, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 5 darbo dienas. Mums reikės Jūsų sąskaitos numerio, vardo bei pavardės ir užsakymo numerio. Daugiau apie prekių gražinimą skaitykite čia. Informuojame, kad pinigai už grąžintas prekes pervedami į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Grynaisiais pinigais ar naudojantis kurjerio paslaugomis galimybės grąžinti pinigus nėra.

Reikia pagalbos?

I - V: 09:00 - 18:00 val.
susisiekite su mumis
Atsakysime per 2 darbo valandas.

VIN - automobilio kėbulo numeris (Vehicle Identification Number). Jį galite rasti savo automobilio registracijos dokumente.

Prašome įvesti VISUS 17 simbolių. Raidės gali būt tiek didžiosios tiek mažosios - nesvarbu.